Esstanbul Güzellik Merkezi
2007 yılında kurulmuş olan Esstanbul Güzellik Merkezi, 250 m2 lik bir alanda hastalarına hizmet vermektedir. Kliniğimizde cilt bakımları, selülit tedavisi, vücut sıkılaştırma, bölgesel incelme, yüz gençleştirme uygulamaları yapılmaktadır. Her kadının güzel olduğu gerçeğinden yola çıkarak güzellliğini ortaya çıkarmak isteyen bayanları merkezimize bekliyoruz.
Kalıcı Makyaj ankara
Kalıcı Makyaj Ankara
Hayat Hasar
Hayat Hasar Danışmanlık... Trafik kazası, araç sigortası, yaralanmalı ve ölümlü trafik kazalarından tazminat durumlari için danışmanlık
Bursa İş Güvenliği
Bursa iş güvenliği ve iş sağlığı firması olarak hizmet veren Yönetim Akademisi, Bursa Osgb ve Osgb Bursa firmaları içersinde en iyi olmak için, hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.
Doktordan Haberler
Doktordan Haberler, sağlık profesyonelleri tarafından kurulmuş yeni nesil sağlık bloğudur. Soru Cevap Forumu,bitkisel tedaviler,sağlık dokümanları,güncel sağlık gelişmeleri ve TIP Sözlük hizmeti verilmektedir.
EMC Test Laboratuvarı
Elektro manyetik uyumluluk testi EMC testlerini şirketimiz EUROLAB uzman kadrosu ve tecrübeli personeliyle, uluslararası akredite ve onaylı olarak emc test laboratuvarında gerçekleştirmektedir. Yalıtımlı odası ve teçhizatlı emc kabinetleri mevcut olan emc test analiz ve ölçüm laboratuvarımızda AT uygunluk beyanına ve CE deklarasyonuna göre EMC testleriniz hızlıca sonuçlanır ve raporlanır.
Lipödem Tedavisi
“Ağrılı Yağlanma Sendromu” olarak da adlandırılan lipödem, kalça, uyluk ve bacaklarda yağ ve sıvı birikmesine bağlı anormal, simetrik şişliktir. Şişlik ayak bileğine kadar inebilir. Uylukların dış tarafında aşırı yağlanmaya bağlı çıkıntılar bulunur.
"Sağlık" için aramalar: Bing - Google - Yahoo - Yandex