Enki Yönetim Danışmanlığı
Enki, işletmelere yönetim, pazarlama ve marka konularında danışmanlık hizmeti vererek, müşterilerinin karlılığını arttırmayı amaçlamaktadır.
Karaköy Tercüme Ve Dil Hizmetleri
Tercüme hizmetleri konusunda 20 yıllık deneyim ile sizler için en özel çözümleri sunmaya devam eden firma bilgileri yer alıyor.
almanca özel ders
almanca özel ders tercüman kadıköy tercüme hizmetleri
Tez hazırlama
Tez hazırlama üniversite öğrencilerinin mezun olması için gerekli bir prosedürdür. Tez yazımı aşamasında, danışman hocamız pek ilgilenmediği için çok zorlanmıştım. Tez nasıl yazılır, konu nasıl belirlenir, kaynakça nasıl yazılır, düzenleme nasıl yapılır. Tüm bu aşamaları çok zor olarak kendi başıma halletmek durumunda kaldım. İşte bu yüzden yeni öğrencilerin sorun yaşamaması için tez hazırlama ile ilgili makale hazırlamaya karar verdim. Siteyi ziyaret edebilir, bilgi edinebilirsiniz.
Test Çöz
Test çöz; Türkiye'nin online test sitesi. Güncel, eğitici ve öğretici online testler.
Mesleki Yeterlilik Belgesi
Mesleki Yeterlilik Belgesi Nedir, Nasıl Alınır, Nereden Alınır, Sınavlar ve Sınav Merkezleri hakkında bilgileri alabilirsiniz.
Eğitim Posterleri – Okul Posterleri
Uzun süredir eğitim sektörüne hizmet vermekteyiz. Okulların iç tasarımlarını posterlerini daha eğlenceli, eğitici ve görsel açıdan daha güzel kurumlar haline getirmek amacımız. Bu konuda size faydalı olacağımızı düşünüyoruz. Dilerseniz telefon, mail veya sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
BaşarıMatik
TDK’da Başarı; “Kişinin yetenek ve yetişmeye bağlı olarak gösterdiği ansal ya da eylemsel etkinliklerinin olumlu ürünü.” olarak tanımlanır. Bankamatik ; Fransızca kaynaklı “otomatik” sözcüğü örneksenerek ”banka” ile “otomatik” sözcüğünün “–matik” bölümünden oluşturulmuş yakıştırma bir sözcüktür. BaşarıMatik de yakıştırma bir sözcük olan “bankamatik” sözcüğünden esinlenerek 24.12.2016 tarihinde tarafımdan oluşturulmuş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak başarı ve otomatik sözcüklerinin birleşiminden oluşturulmuştur ve “Otomatik Başarı” manasına gelmektedir. Bu sitenin kuruluş maksadı, bilimsel metodlara dayanarak kişiyi başarıya götürecek yolları araştırarak yayınlamak ve de bu içerik dahilinde yazılarak yayınlamaktır. Sitenin kurucusu ve sahibi olarak sırasıyla; NLP Practitioner Eğitimi NLP Master Practitioner Eğitimi NLP Trainer Eğitimi (Eğiticinin Eğitimi) Profesyonel İletişim Uzmanlığı Eğitimi Beden Dili Uzmanlığı Eğitimi ve sertifikalarını aldım ve kendini geliştirmeye çalışan biri olarak, öğrendiklerimi herkesin anlayabileceği şekilde aktarmaya karar verdim. (*NLP; Neuro Linguistic Programming-Sinir Dili Programlama) İnsanları başarılı olmaya yönlendiren asıl şeyin, iyi belirlenmiş ve yerinde sorular olduğunun bilinciyle hareket ederek, sorular sorup cevaplar vermeye çalıştım. Sitenin kuruluş felsefesine uygun olması açısından site akışını da bu soru-cevap tekniğine uygun olacak biçimde şekillendirmeye çalışacağım. Eh tabi gelişen dünyada sorular hiç bir zaman bitmeyeceğinden, cevaplar da sürecek ve bu şekilde de sitenin gelişimi de süreklilik kazanacaktır. Umarım amacıma ulaşır ve mümkün olan en fazla sayıda insana kendi hayatlarında değişim gerçekleştirebilmeleri konusunda yardımcı olabilirim. Yazacağım ve sizlerle paylaşacağım yazılarıma ne kadar etkileşimde bulunabilir ve ne kadar çok etkileşimde bulunabilirseniz, BaşarıMatik sitesi ve sisteminin de bir o kadar daha faydalı olacağıma inanıyorum. Sevgiyle ve pozitif kalın..
Nedir Kimdir
Merak edilen tüm konular ve kişiler hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı bir bilgi kaynağı sitesidir.
Proje Yenilik
Teknoloji, haberler, c, c++,python programlama diller ieğitimi ile beraber herkesin yapabileceği arduino ile küçük maker projeler ve webmasterların medar iftarı seo
"Eğitim" için aramalar: Bing - Google - Yahoo - Yandex